Altınkükürt Altınkükürt - Ana Sayfa Altınkükürt - Firmamız Altınkükürt - Kükürt Nedir ? Altınkükürt - Tarım İçin Ürünler Altınkükürt - Kauçuk Sanayi İçin Ürünler Altınkükürt - İletişim Altınkükürt
Altınkükürt


מהו גופרית? 
קודם כל, שוק גופרית, הסביר את עומס הטווח.

"חקלאות הגופרית, תעשיית הגופרית, מכרות הגופרית, גופרית טבעית, התרופות מיושמים כמו גופרית עלים, אבקת גופרית מיושמת על רגולטור קרקע pH, את האדמה ואת העלה מיושם גופרית נוזלית, אבקת גופרית יסודות, אבקת גופרית, גופרית גרגרים, אבקת גופרית מיקרוני" כולם שהוא זהה בכל רחבי העולם ומאפיינים כימיים הם כדלקמן, כלומר גופרית במהלך הבזק. ההבדלים ביניהם, רישיון לסמים ואבקת גופרית יסודות היתרים, שיעורי מס, בשל הבדלים בטוהר ובגודל חלקיקים. מתכוונים גופרית באיכות גבוהה, 99.80% טוהר, גודל חלקיקים ותכולת אפר של 5 עד 100 מיקרון עם תכולת גופרית המרבית הוא 0.05%. נטוניט מעורבבת עם סיד או גופרית בטוהר הוא 90% או יותר, ואת ההשפעות נוטות פחות להשתמש בגופרית סיד מעורבבת עם משימה בלתי סבירה. דרך כמה הגופרית באדמה, החול או סיד, שהוא דבר לא רצוי.
גופרית; סמל S, הקבוצה 6A (אל מתכתי), מספר אטומי 16, מסה היחסית אטומית (משקל אטומי) בטמפרטורת חדר רצף 32.066 g / mol, מוצק, קשה, שביר, אלקטרון 3P4 3s2, נקודת ההתכה 115.36 C, נקודת רתיחה 444.75 C, 3:01 חום של אידוי, צפיפות 2.07 גר '/ סמ"ק, אטומי קוטר 01:09, טמפרטורת היתוך (Fusion): 0.34 מוליכות, חשמל: 1E-23, מוליכות תרמית: 0.0007, קיבולת החום הסגולית: 0175, חלמון אלקטרושליליות 02:58, לימון טרי, אלמנט פשוט . מוס קשיות של כ -5.2 על פי המידה. גופרית טהורה, חסרת טעם וחסר ריח. מסיס בפחמן דיסולפיד וtekraklorürde פחם, אבל לא מסיס במים. חומר זה הסתובב דק ולאחר שבוטל במקרה של ערבוב האדמה באדמת מיקרואורגניזמים SO4 (סולפט) מתחמצן טופס. עניין זה כמה דק, לא משנה כמה קטן צורת אבקה שהיא ספיגה קלה יותר על ידי הצמח. משדר חום וחשמל לעניים מאוד, מבודד חשמל טוב. גופרית היא להבה כחולה קלה וקצרה בצורה של להבה דולקת. ישנם תשעה איזוטופים של מספרים המוניים הנעים 29-38. כ 95% מהנוכחים בגופרית איזוטופ יציב הטבע של ה-S-32. מהווה 4% מאיזוטופים היציבים של ה-S-34. באיזוטופים היציבים האחרים של מספרים המוניים 33 ו -36. , יש לו זמן מחצית חיים של איזוטופ רדיואקטיבי S-29 S-35 איזוטופ מחצית חיים של 88 ימים 12:19 שניות.
שימושים של גופרית;

ישנם שימושים רבים של גופרית. רוב הגופרית הגולמי, הגז דו תחמוצת הגופרית, החומצה גופרתית, פחמן דיסולפיד, וכו 'טטרתיונט. ייצור. גופרית דבורה, להרכב של אבקה וזיקוקין שחורים. גופרית, גפרורים, המשמשים בייצור של גומי וגומי קשה. מפני מחלות טחב אבקתי בכרמים sulfurization משמש גם לטיפול במחל עור ומשחת גופרית מנוצלת, ובפרט יש לציין כי הכנת שמפו. דו תחמוצת גופרית ממלאת תפקיד חשוב בהתפתחות של אמפיזמה וברונכיטיס כרוני אצל ילדים, מגדילה את מספר המחלות בדרכי הנשימה. צמחי עלים Nekrozlarına גורם יחסית קשר לטווח קצר. מנמיכים העצמה, אבל זה להקטין את האפקטיביות של חילוף החומרים של אנשי קשר לטווח ארוך.

היכן ניתן למצוא את הגופרית;

גופרית היא יסוד נפוץ בטבע, 0.06% משטח כדור הארץ מהווים. הפיקדונות החשובים ביותר סיציליה הגופרית, לואיזיאנה ויפן בסמוך להרי הגעש הישן, הגבס, אבן הגיר, במיוחד שבו המצב הטבעי של השכבות. האם ארצות עם מתכות, ברזל, נחושת, עופרת, עפרות אבץ גופריתית חשובים ביותר של מתכות אלה. חלקם גזים טבעיים בצורה של מימן גופרי. בנוסף, יש גם נפט ופחם.

פיקדונות גופרית של טורקיה;

פיקדונות גופרית קרקע במדינה שלנו:

1) Isparta - Keçiborlu
2) כאב - Diyadin
3) דניזלי - Sarayköy
4) ואן
5) Balikesir
6) Muğla - מילאס
המתקן שלך הוא עסק Keçiborlu גופרית, גופרית החשובה ביותר. (ברגע הייצור מורכב)

הפירוק של גופרית במדינה שלנו, בנזין, איזמיר / Aliaga, איזמיט וקיריקאלה Tüpraş בתי הזיקוק בע"מ לפעול.

גופרית, וגוף האדם;

המשימה של מינרל גופרית של רקמות חיבור, עור, ציפורניים, רמות סוכר בדם בקרת ייצור של גוף רעלי הניקוי, ייצור מיצי מרה, הבריא שיער, עור וציפורניים. בסיוע כדי לשמור על איזון החמצן, זה גם מאוד חשוב לתפקודי מוח. גופרית גם למלא את הפונקציות של ויטמינים מקבוצת B ומסייעת בהפרשת מיצי מרה בכבד.

חסר בגופרית;

למרות שזה רק לעתים נדירות הוא חוסר הגופרית, גופרית בהעדר מספיק שיער גוף, עור חיוור, חולשה ולהיראות.

גופרית עודף אובדן וגופרית;

גופרית מופרזת תגרום ניזק לכליות. אם גוף האדם לקחת יותר של גופרית, כאבי ראש, כאבי גרון וקיבה, גורם לתסמינים כגון הקאות. בנוסף לכך, לגרום למחל עור אלרגיות. השפעות שליליות של עודף של גופרית, רוב חולי אסתמה.

אילו הם מזונות המכילים גופרית?

בשר אדום, עוף, דגים, ביצים, חלב, גבינה, גזר, בצל, שום, סלרי, צנוניות, כרוב, תרד, פולי סויה, תותים, בננות, פטרוזיליה, חסה, תפוחי אדמה, תאנים, אגוזי לוז, בוטנים, ודקל במונחים של מינרלים גופרית מזונות עשירים.

צרכים יומיומיים גופרית;

הגופרית הייתה לוקחת לגוף כדי לספק את הכמות הדרושה של גופרית כל יום לכ 1000 מ"ג.

תסמינים חסרי בגופרית במפעלים;

משמעותי המשפיע על ההתפתחות של גידול צמחים לרעה מפסיק חסר בגופרית בתצוגה של מפעל chloritic ערוץ ישר יחיד, הוא טיפוסי. צמחי Bodurlaşır עם חסר גופרית, דק גוף, וייראו כמו בוש. זה תסמינים למחסור של מחסור בחנקן בצמחים רבים, ולכן היא יכולה להתבצע הערות שגויות להסביר את הסיבות לבעיה זו. עם זאת, במקרה של ליקויים כלשהם במבנה של החלקים הישנים הצמחים של צמחים, כגון גופרית, קטעים צעירים חנקן שלא ניתן להעביר, כך יופיעו תסמינים למחסור, העלים הצעירים הראשונים. כרוב וקנולה / פתית צמחי צמחים ממשפחת המצליבים כגון עלים על המשטח נמוך יותר של חסר בגופרית בעיקר גורמת להיווצרות צבע אדמדם.

מחזור גופרית (מחזור גופרית);

גופרית, מולקולות אורגניות, חלבונים שהם חיוניים לסינתזה של חיים היא אחד מהאלמנטים הבסיסיים. גופרית בטבע, כגון שבו האלמנט בצורה של מימן גופרתי (H2S), sulfite (SO 2) וסולפט (SO4), כמו גם צורות שונות של חמצון. פסולת של מפעל וגופרית אורגנית בעלי חיים שנמצאו במבנה של חלבונים, החיידקים מפעילויות מימן גופרי (H2S) מומרים. סולפידים וoxidised על ידי חיידקים מסוימים לפני המימן גופרתי לאחר מכן להמיר לסולפטים. סולפטים, הניתן לשימוש על ידי formundadırlar גופרית צמחים באמת. על ידי גופרית בסינתזה של חלבונים בצמחים להשתמש בטופס זה ולהעביר אותם לכל הצרכנים דרך שרשרת המזון. יצורים שנותרו בפסולת אורגנית בקרקע, במחזור הגופרית גורם לתהליך להתחיל שוב. בדרך זו, במחזור של גופרית במחזור הגופרית בין הסביבה אביוטי יוצר יצורים. נפט ופחם, והם נמצאים גם בגופרית הוא אווירה השרופה כמו דו תחמוצת גופרית.

תחמוצות גופרית;
בהיקף של חמצן, גופרית היא השם המשותף לכל צמתים יכולים. חשוב ביותר של אלה דו תחמוצת גופרית trioksittir תרכובות וגופרית. דו תחמוצת גופרית (SO2) היא גז חסר צבע עם לא דליק. זמן מחצית החיים הוא 24 שעות אווירה, מוצא את זמן שמירה של 40 ימים. רוב תחמוצות הגופרית, על ידי שריפת דלקים מאובנים מתקיים ממקורות נייחים. דלק מאובנים (נפט, פחם וכו '). מכיל בין 0.5% ל -6% מגופרית. כתוצאה משריפת דלקים מאובנים, כגון נפט ופחם, גופרית, בעיקר בצורה של SO2 נפלט לאטמוספרה. שלב של ריכוז הגופרית בbiçimiyse SO4'tür האווירה. מהווה את הרוב המכריע של הסכום של אטמוספרה דו תחמוצת גופרית על ידי פעילות אנושית.
דו תחמוצת גופרית;
יש נוסחת חמצן דו תחמוצת גופרית גופרית. הפוך קוטבי-קשר קוולנטי. תעשיית הסוכר. דו תחמוצת גופרית, איזון המיקרוביאלי בעשיית יין היין על מנת להבטיח האפקטיבי ביותר וחומר משפטי בלבד המשמש היום. גורם זיהום אוויר וחומצת גשם (SO2) הוא גז חסר צבע, ריח חריף, ותגובתי פחם, מזוט במהלך שריפת דלקים המכילים גופרית, כגון, התכת המתכת ותהליכים תעשייתיים אחרים היא התוצאה של פעולות. המקורות העיקריים של תחנות כוח תרמיות ודודים תעשייתיים. באופן כללי, הריכוזים הגבוהים ביותר של SO2, ממוקם ליד מקורות תעשייתיים גדולים.
השפעות בריאותיות של דו תחמוצת גופרית;
הקבוצה הפגיעה ביותר להשפעות הבריאותיות של SO2, ילדים ומבוגרים עם אסתמה נמצאות בחוץ פעיל. ההשפעה העיקרית, צפצופים, לחץ בחזה, וחתך את ההובלה לתסמינים כגון נשימה, היצרות של דרכי הנשימה. SO2 ריכוז וסימנים של אי נוחות בזמן הנשימה העלאות ריבית. חשיפה מפסיקה, תפקוד ריאות חוזר לקדמותו תוך שעה. חשיפה ארוכת טווח לחלקיקי SO2 ועדינים, מחלות בדרכי הנשימה, מחלות לב, חמרה של השינויים הנוכחיים של הריאות יכולה להוביל למנגנון הגנה עצמית. הקבוצה הפגיעה ביותר להשפעות אלה, ילדים, הקשישים ואנשים הסובלים ממחלת ריאות כרונית או מחלות לב.
trioxide גופרית;
דו תחמוצת גופרית, חמצן, תחמוצות גופרית נוצרת על ידי הצטרפות (SO3). 17 C תחת "מוצק, נוזל בין 17 C ו 45 C, 45 C, מעל למצב הגזים. SO3 ערפל המוצק של חומצה גופרתית בשילוב עם מים יוצר רוחש ואלימות. בעוד מוצק לבן, קריסטל צורת מבנה מחט מבריקה.
 
דרישת קרקע צמח בוטנים;

תוכן חימר בוטנים הוא קרקעות נמוכות, חוליים, אור בעל מרקם ואוורור וניקוז טובים. החומציות האידיאלית 5.5-6.5 בוטנים גדלו בקרקעות היא. עם זאת, כמו ה-pH של 5.0-7.8 "בייצור. להיות סביב 2% לרמה של חומר אורגני בקרקע הוא אידיאלי. תוכן וה-pH של 7.8 סיד גבוה מעל הקרקע, במיוחד זרחן, ברזל, אבץ ומנגנים ליקויים נתפסים. בוטנים גדלים מחטי השחלה פרח לאחר הפריה מתרחשת. מחטים אלו נכנסות לתוך האדמה מתחיל להתפתח, והוא מורכב מפרותי בוטנים. לכן, חוסר המבנה, והבוטנים תקועים גדלו באדמת החרסית הוא מאוד חשוב. מפעל בוטנים (הצמח כולו) קיבל שטח דונם אחד עם 25 ק"ג של מוצר לכ -600 ק"ג של N, 4.0 ק"ג P2O5, 12 ק"ג K2O, MgO, 4.0 ק"ג, 25 ק"ג ו 6.0 ק"ג CaO S מוסר. כצמח כאן, חלק גדול מהאווירה של קיבוע חנקן על ידי sağladığına במיוחד סידן וגופרית, והיא מבוסס בעיקר על הצורך של המפעל לחומרים מזינים אחרים לבוא לידי ביטוי. לכן, החשיבות של זה שיוסבר בהמשך הפריה של בוטנים, Ca וכנופיית 'S של הפריה היא בעלת חשיבות רבה.
 
בוטנים גופרית לעשות?

ה-pH של הגרגרים הקטנים של בוטנים גדלים על קרקעות נותרת גבוהה. גרעיני בוטנים הם שמנמן עם יישום הארץ של גופרית (מגדיל את כמות ייצור לדונם). אבקת גופרית חייבת לשמש בייצור של בוטנים.
 
 
כאשר גופרית משמשת בכרמים?

עלים בניזק ברצועות רצועות האביב נגד קרדית תרופות צריכים להיעשות בסימנים הראשונים.
 
טחב אבקתי;
תסמונת
• המחלה מתרחשת בכל האיברים הירוקים של הגפן. מראה לבן אבקה מתרחש על הגפן.
• מחלה פטרייתית. למטרות מיוחדות של לחות גם יש לקחת בחשבון. לחות גבוהה יוצרת סביבה מתאימה למחלה. עשה כל כך טוב וגיזום ענפי גפן הכרמים הירוקים, ובו בזמן להבטיח כי הקשר בין העמדה האוורירית פתוח כזרימת האוויר היא חשובה מאוד במאבק נגד טחב אבקתי ..
• כוח הפעם הראשונה הוא מחלה בולטת בעלים צעירים. באופן כללי, על פני השטח העליון של העלים הצהבהבים או כתמים בהירים דומה לשמן כתם. הולך לבהירות של עלים מבוגרים, עבים וכפוף פנימה קצה פריך.
• חלקים חולים צבע חום כהה כהה הוא שתילים ירוקים, לוקח את הנקודות בחורף הוא הופך לצבע חום אדמדם.
• אם המחלה הגילוי מוקדם ודגנים באשכול נשארים קטנים, בקו אחד עם ידית İrileşebilmiş או גרגירים סדוקים הוא נתפס מייד לפני ההבשלה. הדגנים Şekerleninceye בדרך כלל נמשכים עד 8%.
צמחים של המחלה ניתן לראות: תלייה
אג"ח גופרית משמש למחלה מחלת גרדת טחב אבקתי הוא נדיר.
אבקת גופרית יכולה לשכון כמסיס במים, אלה שגם בהווה. אם משתמש באבקת גופרית מתאימה לרשותו בשעתי הבוקר המוקדמת או בשעתי הערב.
שיטות לחימה;
אמצעים תרבותיים
גיזום הכרם עם מוט קצר, ולהקטין את עוצמת לניצני overwintering, פרי הגפן והמיפוי של היבשה sağlanıldığı זרימת אוויר, כגון לאפקטיביות בקרה כימית הוא השתפר.
צעדים כימיים;
• sulfurization הראשון: כאשר את יורה הוא 25-30 ס"מ באורכו;
• sulfurization השני: עלי כותרת של פרחים בשפך הנהר;
• השלישית וsulphation: ההשפעה של גופרית משמשת בתקופה שלאחר הגופרית השנייה, יש להמשיך מטאורולוגי ותנאים סביבתיים של האזורים עם הגופרית עד לתקופה של החתיכות שאני נופל.
• טחב האבקה ופלומתי טחב kükürtlemesi להיעשות עם ריסוס, karışabilirlikleri להילקח בחשבון.
• ג הגופרית מתאימה ביותר לטווח הטמפרטורה 25-30. 30 מעלות 18 מעלות על ההשפעה של התרופה היא מצומצמות תחת הגפן יכול לגרום לניזק.
יישום גופרית עץ תפוחים;
צמחים זמין מיקרו צורה של קרקעות חומציות גבוהות בחומרים מזינים, במיוחד ברזל ואבץ מדולדל. לכן, לפחות כמה שנים, שנבנו מהאדמה ועלי ניתוח של יסודות קורט מקרקע או מחדלי הפריה foliar צריכה להיות מבעד לעצים. עם זאת, באיכות טובה, ולהגדיל את כמות פירות והאכילו בצורה מאוזנת, עולה שווי השוק, בשל הרכבו הכימי הוא טעים מאוד ולוקח לקוח מתאים. סיד, ברזל ומחסור באבץ הוא גבוה במטעי תפוחים.
מחסור בברזל בצורה של עלים מצהיבים קלים להתחיל ועד הסוף. ראשית, להפוך צהוב בין הוורידים, אבל את הוורידים יישארו ירוקים. לאחר מכן עלה כולו הופך לצהוב. העלים נשארים קטנים יותר מהרגיל. מתחיל ומסתיים מקצר ייבוש יורה אחורה. עצים והתשואה מצטמצם לדעוך. אם אין אמצעי לקוחים יתייבשו. ירקון הוא בעיה רצינית, במיוחד באדמת גיר.
עץ קטן Yapraklılık או מחסור באבץ יורה שושנה הוא ציין. בין צמתים צמצם לקראת סוף הגלות. היו נתונים לבצורת קשה, כגון העלים מתייבשים ומאבדים את הצורה הרגילה שלו היא שפך. פירות יישארו צורות קטנות ומעוותות. לפעמים זה הופך להיות קצות עלים גליים. את הקצוות של ורידי העלה הירוקים על פני השטח של כלי דם בצורה של פסיפס המורכב מצהוב טלאים. עלים התחתונים מושפעים רק במקרים חמורים והצמיחה לירות גירעונות מפסיקה לחלוטין. הקטין את מספר ניצני פירות, נצרים, או אפילו ייעלם לחלוטין.
גפרית יכולה לברוח עם היישום של כל התופעות השליליות הללו. מסיבה זו, באביב, צריך להיות התפוצץ אזור שורש planform כתר העץ על ידי יישום גופרית או אבקת גופרית סיד נוזלית. גם המאבק נגד גלד תפוח ומחלות פטרייתיות, הפחתת השימוש ביישום גופרית של פטריות כדי למנוע החסינות של תרופות, כמו גם פטריות וחקלאות אורגנית נעשה. יישום עלים בתחילת סמסטר האביב של המחלה או המחלה יכול להיות.
גיליונות תרגול עבור מזיקים ומחלות 200-250 ליטר ml/100 של מים יכולים להפוך את יישום הגופרית הנוזלי. לכן, עם יישום זה, הגידול של מחלות ומזיקי תפוח וחומרים מזינים צמח שהצמח צריך להיפטר להקל על שניהם.
חומצה גופרתית;
חומצה גופרתית, H2SO4, חומצת מינרלים חזקה. מסיס במים בכל ריכוז. סייר אפשרי 8 חיקה המאה האלכימאי ג'אבר בן Hayyan uğratıcı השם שניתן על ידי נוזל חסר הצבע והצפיפות גבוה. חומצה גופרתית שהוא חומר חשוב מאוד באמנות של קשר או שיטת עופרת חדר מופקת על ידי השיטה. בשיטות אלה, זרזים עם מגוון רחב של דו תחמוצת גופרית עם גופרית מתחמצנת triokside חמצן מומר לtrioxide גופרית וחומצה גופרתית ואז מתקבלת על ידי תגובה עם מים. משמשת חומצה גופרתית בריכוזים שונים של דשן, פיגמנט, חומרי צבע, חומרי נפץ, חומרי הדברה, וזיקוק נפט ומתכות תהליכי מלח אורגני. בנוסף, סוללות שונות מנוצלות בייצור של חומצה גופרתית. ידוע בכינויו "חומצת סוללה" ידוע בתור. מעביר חשמל. מסירים מאש כאשר מומסים במים הוא גבוהה מדי.
78.93 אחוזים של חומצה גופרתית הוא נמכר בעיקר בשוק או 98'liktir.

שימושים, חומצה גופרתית הוא נוזל חסר צבע, שמנוני. חומצה גופרתית מרוכזת, 96-98% על ידי יחס מסה מספקת H2SO4. ייחוד אחד של חומר הוא קרוב למים. חומצה גופרתית מרוכזת, חומרים אורגניים רבים למשוך מים וכל הפקת חום (אקסותרמית) יוצרת תגובה. בשל נכס זה, כאשר מגע עם העור עלול לגרום לניזק רב. מאותה הסיבה, יש לעשות תהליך דילול חומצה גופרתי בזהירות. מול 1 של חומצה גופרתית מתווספים למים בשפע, על 880 kJ של חום הוא שוחרר. הוסף מים לתוך חומצה גופרתית מרוכזת הוא מאוד מסוכן. בגלל המים, בשל תגובה אקסותרמית מאוד, בועות החומצה להרכיב על גבי רותח מאוד פתאומי. H2SO4, והחומרים המשמשים בתעשייה הכימית הוא אחד הופק ביותר. תעשייה חקלאית, כמות גדולה של חומצה, סידן פוספט CA3 (PO4) 2 כסלעי הפוספט מסיסים, המשמשים לקבלת פוספט סידן dihydrogen המסיס. שיטה תעשייתית לייצור של חומצה גופרתית, הנקראת "לגעת בתהליך הוא". בשלב הראשון, הצריבה של דו תחמוצת גופרית וגופרית נוצרת סולפידים.
S8 (ז) + 8 O2 (g) → 8 SO2 (g) (# H ° = -2374 kJ / mol)
2 H2S (g) + 3 O2 (g) → 2 SO2 (g) + 2 H2O (g) (# H ° = -1037 kJ / mol)
מגיב עם דו תחמוצת גופרית לtrioxide גופרית עם חמצן יוצר יותר, אבל שהתגובה מתרחשת בקצב איטי יותר. תערובת של תחמוצת וחמצן בתהליך ההצתה, פני השטח של מתכת הפלטינה או כושר הפרעות זרזי תחמוצת גופרית ונדיום.
2 SO2 (g) + O2 (g) → 2 SO3 (g) (# H ° = -226 kJ / mol)
פירוק ישיר של חומצה גופרתית, חומצה גופרתית יוצרת לחות. כולל לחות, חומצה גופרתית מרוכזת זו כאשר הוסיפו למים מתקבלים. וציין כי התגובה היא תהליך אקסותרמי נוגע ללב. מפעלים לייצור חומצה גופרתיים, החום שמשתחרר ביתרון.
סיכון בריאותי, לא משנה מה ריכוזים, הוא קשר מסוכן בעיניים. חומצה גופרתית מרוכזת היא עור מאוד מגרד, מייצרת כוויות קשות. במגע עם אזור הבסיס יש לשטוף את העין עם אמבטיה או לדלל. כאשר נשטף במים, ולשחרר את חום הבעירה בפועל יבצעו את האירוע הזה. טיפול בפצעים, שבי spacer מורכב מצבע ולעקוב אחר נקודת המגע שלי.
 
גופרית דשן (דשן המכיל גופרית);
אמוניום סולפט;
אחד דשני חנקן יוצר לראשונה. 20.7% מהחנקן הוא. עם זאת, בשל העלות הגבוהה יחסית של ייצור של חומרים מזינים ושיעורים נמוכים של נפחי ייצור ירד באופן משמעותי בשנים האחרונות.
מלח גבישי לבן סינטטי של אמוניום סולפט, והחקלאים בשל האופי של "דשן סוכר" זה נקרא. צבע אפור, חום, אדום, תכלת, ירוק, או עשוי להיות צהבהב. יש דשן זה ולא כלום עם ההשפעה שיש שקוף או צבעוני. התכונה החשובה ביותר של דשן זה כמוצר מסחרי היא בתוך חנקן 20-21% ו -24% גופרית. התגבש מכל ליקויים של האחסון של אמוניום סולפט וזורם בחופשיות. צבירה של אמוניום סולפט היא פחות לחות. כפי שניתן משמש דשן לקרקעות חומציות, ניטראלית ובסיסיות (גירית) בשלום. כמות הקרקע בשימוש במשך זמן רב הרבה החמצת תגובת חומצה של קרקעות מוביל לעוד יותר. לכן, קרקעות חומצי, למשל, במקום לאזור הים השחור במזרח, אמוניום חנקה סיד, אמוניום סולפט הוא נוחה יותר לשימוש.
אמוניום סולפט לפני השתילה, זמן זריעה, וניתן ליישם את הצמח בתקופת גידולו של הצמח. בשל המחסור של גופרית בנוכחות של גופרית, שניתן להשתמש בו במסגרת סוג מסוים של דשן. יש להימנע מיצירת קשר כפי שהוא עשוי להשפיע על הנביטה של ​​זרעים.
Superphosphate;
עם דשן פוספט סופר הוא בדרך כלל צבע וקלות היישום אפור או חום לאספקת האחסון הוא בדרך כלל מבנה פרטני. מוצרי אבקת Topaklaşır במהלך האחסון. מאופיין בכך שהשתמשה בחומצה והרוק מכיל 17-20% על ידי P2O5 המוחלט. מתוך סכום זה, 90% עודפים על פני צורה מסיסה במים. דשן זה מכיל גם סביב 16% מגופרית. בעיות בתחום גרעיני הומוגניות בדרך כלל מיושמים כסופר פוספט. חומצה חינם הכילה כמות קטנה של שקיות עמידות חומצה משמשות לאריזה.
דשן פוספט סופר רגיל, פרט לכך שהאדמה מתאימה לסוג דשן זרחן קרקעות חומצי. מראים חוסר סידן וגופרית, סידן וצרכי ​​צמחי גופרית הם נפגשו מהשימוש בקרקע. קיבעון של דשן פוספט מסיס במים על מנת למזער את הצורך להחיל את הקלטת לצד השורות של זרעים.
בשנים האחרונות, ייצור והן כמויות הצריכה, להקטין את כמות הדשן להיות מקור טוב מאוד של הפריה גופרית, גופרית, במיוחד באזורים שדורשים דשן שניתן להשתמש בו כחלופה למספקת תובנה חדשה.
superphosphate לשלושה;
כמעט כל הצורה מסיסה במים של פוספט הסופר המשולש מכילה 42-44% P2O5. צורת אבקת פוספט סופר משולשת אינה זורמת בחופשיות, ויש לו נטייה להתנהל בכבדות, אבל זה זורם בחופשיות בצורה פרטנית, אחסון ושימוש מצוין. כתמים צבעוניים מחוץ לבן או אפורים מדינה "גרגיר". משוך את המים מותר לעמוד במשך זמן רב במקום לח topaklaşırsa שום נזק בדרכים ששימוש חקלאי של keseklerin המופץ. דשני הפוספט סופר משולש מכילים פחות גופרית. זה דשני פוספט סופר דשנים כמו גם זריעה או שתילה הנורמלית, או מייד לפני או במהלך לזרוע זרעים קבורים בעומק של השורש.
פוספטים ודשנים סופר זרחן משמשים בדרך כלל כאדמה משולשת סופר פוספט דשנים ותנאי האקלים של המדינה שלנו אין הבחנה במונחים של ההשפעות של המוצר. כאן צריך להיות הגורם המכריע של גופרית אדמה והצרכים סידן. בדק את כל נסיבותיו של מקרה זה, את החומרים המזינים הדרושים כדי לשמש סוג fosforsa רק של תוכן התזונתי של דשן דשן מסיס במים צריך להיות הגורם המכריע. דשן זה אינו משפיע על רמת החומציות של הקרקע היא דמות ניטראלית או מעט חומצה.
גופרית וסבון;
סבון גופרית, מקרצף גוף נמצא בשימוש במגוון רחב של נושאים לטיפול. גופרית; כמשמשים בייצור סבון, שמפו, קרם, משחה, קרם וג'ל יכולים לשמש בבנייה.
מאפיינים של סבון גופרית;
מוצרי סבון גופרית, לעתים קרובות מכילים 10% של גופרית. חומרים אחרים משמשים גם בבשמים וסבונים. סבון גופרית הוא תכונות אנטי בקטריאלי ואנטיספטי. לכן בשימוש נרחב בטיפול במחל עור.
טיפול באקנה;
אחד של סבון גופרית, ייבוש וקילוף העור שלכן. פצעונים, עור שמנוני ולח יותר מהתפתחות נורמלית. סבון גופרית, ייבוש וקילוף של העור על ידי מתן הטבות לטיפול באקנה.
טיפול גרדת;
גרדת, גירוד, מצב עור שגורם לכאב ופריחה. חיידקים שגורמים להרג סבון גופרית גרדת גרדת הוא שיטה יעילה של טיפול בשימוש לטיפול בגרדת.
טיפול דרמטיטיס seborrheic;
Seborrheic דרמטיטיס, עור, מצב שומן, אדום וקשקשי עור. מחלה זו עור, פנים, חזה, בתי השחי והשיער שניתן לראות בחלקים רבים של הגוף, במיוחד את הקווים. סבון גופרית, מסייע בטיפול בדרמטיטיס seborrheic.
טיפול ברוזצאה;
Rosacea, הלחיים, מצח, סנטר והאף, מחלת עור כרוני הגורמת לאדמומיות ובכתמים. גם קרקפת, חזה, צוואר, אוזניים וגם נראית לעין. אדמומיות הופכת להיות יותר קבועות אם אינו מטופל ויכולות לגרום להופעה מאוד לא נוחה. אם אינו מטופל במשך זמן רב עשוי להיות גלוי בנימי העור הדק. סבון גופרית, פריחות בעור ותכונת ייבוש עור מפחית סנוור.
 
תגיות, גופרית, גופרית היא יתרונות סבון סבון גופרית גופרית, יתרונות של סבון גופרית. סבון גופרית, שיער, שיער יתרונות של הטבות אקנה סבון סבון גופרית גופרית, איך להשתמש בסבון גופרית. הפסדי Koza סבון סבון גופרית גופרית. מהו סבון גופרית גופרית, הסבון, שימוש בסבון גופרית, סבון גופרית, נשירת שיער, סבון גופרית אקנה, סבון גופרית, מה שהיא עושה. מינרלים המצויים במזון, שנמצא במזונות שויטמינים, מינרלים, שהם מזונות, שהוא המינרל הנמצא במזונות, מינרלים היכן ממוקמים, אשר נמצא במזונות של מנגן, סלניום, הנמצא במזונות. כרום, שנמצא במזונות, גופרית, הנמצא במזונות. נוסחה דו תחמוצת הגופרית היא דו תחמוצת גופרית, ניתוח דו תחמוצת גופרית, אובדן של דו תחמוצת גופרית, מתחם דו תחמוצת גופרית, משמש בו דו תחמוצת הגופרית, המולקולה דו תחמוצת גופרית, דו תחמוצת גופרית SO2, דו תחמוצת גופרית יין, אזורים דו תחמוצת גופרית, שבו גופרית נמכרת, בו נעשתה שימוש בגופרית, גופרית בו הוא נמצא, שבו הגופרית שבו ממוקמת הגופרית מוסרת, שבו גופרית היא, איך זה עובד מה זה גופרית, משמשת גופרית בי ויקיפדיה. סוג פורמולה גופרית, גופרית, מפרטי גופרית, המתאפיינים ויקיפדיה גופרית. יצרני חברות גופרית, גופרית של, יצרנים של ייצור, גופרית גופרית, גופרית חקלאית. גופרית טהורה טבעית שמן זית סבון. אטקי טיפול באקנה Corestauti פקעת. סבון גופרית סבון טבעי סבון טבעי מותג אנטי בקטריאלי, צלקות אקנה, פצעים בגרות והתבגרות. סבון גופרית, אקנה וולגריס, רוזצאה, Seborrheic דרמטיטיס, המשמש בעיקר. על ידי השכבה המתה של עור exfoliates העור. סבון גופרית מוס. נקודות שחורות, פצעונים ואקנה שנוצר. חומרי גלם סבון הוכנו על ידי הוספת 3.5% גופרית. מהו המכרז פוסטר תמונות הגופרית. הגדרה של מידע גופרית, גופרית, גופרית סמל על גופרית האלמנט. מה היא גופרית ויקיפדיה ויקיפדיה. פיקדונות טורקיה גופרית, גופרית ייצור של טורקיה, יצרני גופרית טורקיה. יתרונות היתרונות של גופרית יתרונות גופרית גופרית לעור. חומרי הדברה גופרית Köseoğlu, בע"מ. Sti. מה היא התכונות של גופרית. מהו השימוש של גופרית, גופרית הוסרה משם, שבו ממוקם גופרית, הגופרית משמשת למה. כיצד להשתמש כיצד להשיג גופרית גופרית גופרית גופרית הוא נשרף איך איך מעובד. יתרונות אבקת גופרית גופרית יתרונות יתרונות של גופרית גופרית אדמה למה אני צריך לקחת ilaçlanır כאשר ענבים המשמשים בחקלאות קיריקאלה איך גופרית גופרית גופרית hacılardaki הגישה בקשה למפעל ייצור Kukurt kaysıya מישמש.


     •  Kükürt Fiyatları

     •  Sıvı Kükürt

     •  Mikronize Toz Kükürt

     •  Elementel Toz Kükürt

     •  Granül Kükürt

     •  Kükürt Kim. Analiz Raporu

     •  Kükürt Tanecik Analizi

     •  Bentonitli Kükürt

     •  pH ve Toprak

     •  Kükürt Kul.Miktarı, Süresi

     •  Organik Tarımda Kükürt

     •  Humik - Fulvik Asit

     •  Kükürt Atma Makineleri

     •  Güllüce Bulamacı

     •  Yağlı Kükürt

     •  Kauçuk Sanayinde Kükürt

     •  Marka Tescil Belgeleri

     •  ISO Belgeleri

     •  Elementel Kükürt Tescil.

     •  Elementel Kükürt Etiketleri

     •  Mesh Micron Çevrim

     •  Şeker Pancarı GübrelemeAltın Kükürt

Altınkükürt Kimyasal Madde San. Tic. Ltd. Şti.  / Hacılar Kasabası KIRIKKALE / 0318 297 40 11